Chalupa

Historická roubená chalupa je postavená v tradičním podhorském stylu. Objekt je plně rekonstruován a moderně zařízen. Chalupa je vytápěna krbovými kamny na dřevo, kachlovými kamny a elektrickými přímotopy.

V přízemí je vstupní chodba s krbovými kamny, plně vybavená kuchyně - sporák s digestoří, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač, různé nádobí, hlavní světnice s kachlovými kamny s poležením na peci, el. sporák, stůl, rohová lavice, rozkládací pohovka, TV, CD, DVD, rádio, SAT.

Dále je v přízemí koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a samostatné WC.

V podkroví se nachází dvě samostatné ložnice. První ložnice je vybavena dvojlůžkem, druhá ložnice je vybavena dvojlůžkem a dvěma samostatnými lůžky s možností jedné přistýlky. Schodiště do podkroví je poměrně strmé, v horní části je zajištění proti pádu malých dětí.

K chalupě patří oplocená zahrada plná zeleně, s možností parkování dvou automobilů. Na zahradě je dřevem obložený venkovní nadzemní bazén o průměru 3,5 m s pískovou filtrací, venkovní posezení na terase s venkovním krbem. Dále je zde zahradní domek pro úschovu lyží, kol či jiného sportovního náčiní a také pískoviště pro malé děti.

V chalupě je zdarma internetové připojení WiFi. Ve vzdálenosti 400 metrů se nachází dětské hřiště.

Po dohodě lze ubytovat i domácí zvíře. Ubytovatel v objektu nebydlí.

 

Exteriér chalupy, zahrada, venkovní krb a bazén


Interiér - obývací místnosti, kuchyň, ložnice, sociální zařízení


Dětské hřiště v obci Studenec